Gaggia Cadorna Prestige ekspres do kawy

3 199,00 zł (Brutto)

Kategoria: Automatyczne ekspresy do domu

Opis:

Gaggia Cadorna Pretige to automatyczny ekspres do kawy, który doskonale sprawdzi się domu. Wygląd urządzenia nawiązuje do włoskiego stylu i jednocześnie zachowuje nowoczesne standardy. Najwyższa jakość wykonania i wykorzystanie nowoczesnych technologii, które maksymalnie ułatwiają jego obsługę i gwarantują przygotowanie wyśmienitej kawy.

Ekspres posiada czytelny wyświetlacz TFT oraz duże podświetlane przyciski, które w połączeniu z kolorowym wyświetlaczem, sprawiają że obsługa jest bardzo prosta. Przy jego pomocy możemy przygotować 14 różnych napojów kawowych. Dzięki funkcji “My favourites” możesz przygotować swoja ulubioną kawę według upodobań dla czterech różnych kaw. Kawa jest zawsze taka jak lubisz.

Gaggia Cadorna Prestige posiada 600 ml dzbanek na mleko, dzięki czemu wszystkie kawy mleczne uzyskujemy po dotknięciu jednego przycisku. Mleko pobierane jest bezpośrednio z dzbanka a po użyciu można je przechowywać w lodówce. Korzystanie z niego jest proste i higieniczne.

Dużym atutem jest wysuwana tacka do espresso, kawa nie jest rozchlapywana na boki a dzięki temu możemy uzyskać idealnie kremowe espresso.

Ilość:

Regulacja grubości mielenia
Tak
Jedoczesne parzenie dwóch filiżanek
Tak
Pojemność zbiornika na wodę
1,5 l
Pojemność pojemnika odpadów
10 porcji
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą
300 g
Programowanie ilości kawy
Tak
Regulowana wylewka kawy
Tak
Automatyczne odkamienianie
Tak
Żarna młynka
Ceramiczne
Ciśnienie pompy
15 bar
Kolor
Antracytowy
Moc
1900 W

Zobacz także: