1. Sklep internetowy www.ekspresy-do-kawy.pl obsługuje następujące formy płatności:

a. Przelew bankowy - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w magazynie Sprzedającego, wysłane jest potwierdzenie tego faktu drogą elektroniczną pod podany przez Kupującego adres e-mail z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać określoną w zamówieniu kwotę regulującą należność względem Sprzedającego. 

b. Płatność kartą kredytową lub bezpośrednio z konta bankowego za pośrednictwem systemu płatniczego Platnosci.pl (PayU S.A.). W związku ze zwiększonym bezpieczeństwem transakcji prowadzonych za pośrednictwem systemu Platnosci.pl, czas na uznanie naszego konta może wynosić 24h.

d. Płatność gotówką - przy dostawie towaru do Kupującego (płatność "za pobraniem"). 

e. Płatność gotówką - w kasie sklepu przy wybraniu opcji dostawy towaru - "odbiór osobisty".

 

2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego na koncie Sprzedającego - dot. transakcji bezgotówkowych, przy transakcjach gotówkowych realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu zamówienia przez Kupującego. 

3. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty dostawy.

4. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu oraz wyznaczonych i specjalnie oznaczonych promocji, sklep internetowywww.ekspresy-do-kawy.pl/ zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie określonych form płatności. 

5. Płatności należy dokonać na numer konta bankowego 

nr. konta 18 1140 2017 0000 4702 0740 0114 M Bank 

Serwiskawowy.pl s.c.

ul. Bronowska 58,3

03-995 Warszawa

z podaniem w tytule przelewu numeru zamówienia.