Dzierżawa ekspresów do kawy - wynajem expresów do kawy

Jesteśmy firma o wieloletnim doświadczeniu w wypożyczaniu i serwisowaniu urządzeń do przygotowywania kofeinowego napoju. Od 2008 roku świadczymy usługi wynajmu, dzierżawy i leasingu ekspresów do kawy. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy elastyczni zarówno jeśli chodzi o wybór urządzeń, długość umowy, wybór gatunków ziaren. Wyróżnia nas świetnie wykwalifikowana grupa techników o długim stażu w naprawie urządzeń.

 • Dzierżawimy ekspresy od 1 zł za miesiąc
 • Dzierżawiąc ekspres u nas możesz sobie wybierać dowolnie kawę z szerokiej oferty kilkunastu palarni
 • Umowy, jakie zawieramy z klientami są w pełni elastyczne od 12 do 36 miesięcy
 • Ekspres w leasing dobieramy do indywidualnych potrzeb klientów z szerokiej gamy ekspresów profesjonalnych

Zadzwoń tel. 882434343 lub 609510529

Wyślij email tu  E-MAIL

dzierzawa

Dzierżawa ekspresu do kawy - biuro małe do 30 kaw dziennie

Zaparzana i popijana w biurze mała czarna tworzy atmosferę, tworzy wizerunek firmy, ma wpływ na relacje z klientami. Jeśli pracujesz w firmie, gdzie ilość pracowników nie jest większa niż 20 osób, mamy dla Ciebie perfekcyjne skrojone rozwiązania, dzięki którym możliwa jest dzierżawa ekspresów do kawy dla firm odpowiadających potrzebom Twojego biznesu.

 • wynajem sprzętu dopasowanego do potrzeb
 • serwis w usłudze next business day
 • dowolność i zmienność kaw z kilku palarni
 • elastyczne warunki umowy

Zadzwoń tel. 882434343 lub 609510529

Wyślij email tu E-MAIL

najem

Wynajem expresów do kawy - biuro średniej wielkości do 70 kaw dziennie

Warto też pamiętać, że kawa w biurze kreuje wizerunek firmy, podnosi prestiż, ma wpływ na rzetelne podejście pracowników i kontrahentów, dlatego warto zdecydować się na leasing urządzeń pozwalających na jej przygotowywanie w najlepszym wydaniu. Jeśli pracujesz w firmie, gdzie ilość pracowników jest nie większa niż 50 osób, przekształcimy Twoją kuchnię w atrakcyjny kawowy kąt.

 • dzierżawa ekspresu dopasowanego do potrzeb
 • serwis w usłudze next business day
 • niezawodny sprzęt gastronomiczny - wynajem urządzeń wysokiej jakości
 • dowolność i zmienność ziaren z kilku palarni
 • elastyczne warunki umowy

Zadzwoń tel. 882434343 lub 609510529

Wyślij email tu E-MAIL

leasing

Wynajem ekspresu do kawy - biura duże od 70 kaw dziennie

Przyrządzana i serwowana w biurze kawa stanowi przyczynek powstawania relacji, łączy działy, integruje na meetingach, odpręża po konferencjach. Jeżeli pracujesz w firmie, gdzie ilość pracowników jest większa niż 50 osób, mamy skrojone dla Ciebie superautomaty kawowe, których wynajem i leasing proponujemy.

 • dzierżawa ekspresów dopasowanych do potrzeb
 • serwis w usłudze next business day
 • dowolność i zmienność kaw z kilku palarni
 • elastyczne warunki umowy

Zadzwoń tel. 882434343 lub 609510529

Wyślij email tu E-MAIL

dzierzawa

Wynajem ekspresów - kawiarnia od 90 kaw dziennie

Biznes HORECA Kawiarnia, hotel, restauracja wymaga olbrzymich umiejętności z zarządzania. Goście ciągle poszukują nowości, podążają za klimatem, smakiem, zapachem, aromatem. Dzięki naszemu wsparciu obejmującemu dzierżawę otrzymasz profesjonalny ekspres, szkolenia baristyczne, szybki serwis i wiele więcej.

 • szybki kompletny serwis
 • szkolenia i wsparcie marketingowe
 • niezawodny sprzęt gastronomiczny - wynajem, dzierżawa, leasing ekspresu do kawy wysokiej jakości
 • gastronomiczne świeże mieszanki kawowe

Zadzwoń tel. 882434343 lub 609510529

Wyślij email tu E-MAIL

dzierzawabar

Dzierżawa ekspresów u nas

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Polecamy się m.in. ze względu na korzystne warunki finansowe. Dzierżawa, leasing i wynajem ekspresów do kawy jest też elastyczną usługą, którą na bieżąco możesz dopasować do własnych potrzeb. Jeśli chcesz, w zależności od wymagań zmienisz aktualnie wykorzystywane urządzenie na mniejsze lub większe. Zapewniamy też jasne, czytelne i uczciwe zapisy umowy regulującej współpracę. W razie potrzeby służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniego modelu. Z przyjemnością podpowiemy, który egzemplarz wybrać, decydując się na leasing, dzierżawę czy wynajem profesjonalnych sprzętów.

Jaki dobrać odpowiedni ekspres do wielkości biura?

Dobór sprzętu zależy przede wszystkim od intensywności użytkowania, czyli głównie od liczby napojów przygotowywanych w ciągu dnia za jego pomocą. Rozważmy zatem różne warianty, uwzględniając tę zmienną, i zastanówmy się, na jaki sprzęt na wynajem się zdecydować.

Biuro małe do 30 kaw dziennie

W tym przypadku wystarczy dzierżawa (leasing) urządzeń ze zbiornikiem na wodę o pojemności ok. 2–3 l i pojemnikiem na ziarna mogącym zmieścić ok. 300–400 g zawartości. Wśród modeli z tej kategorii można wyróżnić m.in. Jura E8, Coffeeformat Bloom czy Saeco Aulika Focus.

Biuro średniej wielkości do 70 kaw dziennie

Przy takiej liczbie przyrządzanych kaw lepiej zdają się warianty o większych możliwościach. Standardem powinna być możliwość przechowywania nasion w ilości ok. 600–800 g i ok. 8–10 l wody. Ważna jest też odpowiednio duża taca ociekowa. Spełniające te wymagania urządzenia to m.in. Jura WE8, Saeco Magic,  Coffeformat break, Fresco xl850 czy SAECO Aulika top evo.

Biuro duże od 70 i kawiarnia od 90 kaw dziennie

Wybór znajdującego się w tej kategorii urządzenia do kawy, którego dzierżawa, wynajem i leasing są możliwe w naszej firmie, wymaga znalezienia odpowiednio dużego wariantu. Wyposażone w stałe przyłącze wody, ze zbiornikiem na ziarna o pojemności ponad 1 kg i zapewniające rozbudowane możliwości konfiguracyjne sprzęty doskonale nadają się do zastosowania w dużych biurach, hotelach, restauracjach, placówkach edukacyjnych. Gaggia la solare, GIGA X3 JURA, Necta Kalea czy Coffeformat DUKE to przykładowe modele z tej grupy.

Dlaczego dzierżawa jest lepsza od zakupu ekspresu?

Podstawową kwestią są finanse. Leasing i wynajem okazują się znacznie korzystniejsze niż kupno, szczególnie jeżeli sprzęt ma być użytkowany przez krótki czas. Gdy wiesz, że wraz z zakończeniem projektu, inwestycji czy innego przedsięwzięcia urządzenie stanie się zbędne, nabywanie go na własność jest pozbawione sensu. Dzierżawa ekspresów do kawy dla gastronomii i firm pozwala ponadto na dostęp do wyposażenia znacznie niższym kosztem, bez konieczności uszczuplania budżetu o kwotę co najmniej kilku tysięcy złotych, bo tylko trzeba wydać na nowy egzemplarz.