Profesjonalne ekspresy do kawy

Wydajne i wielofunkcyjne ekspresy profesjonalne

Ekspresy do kawy to bardzo ważny element wyposażenia nie tylko kawiarni, ale również restauracji, barów, hoteli i wielu innych punktów z ofertą gastronomiczną. Coraz częściej znajdują też swoje miejsce w mieszkaniach zagorzałych kawoszy. Posiadanie profesjonalnego ekspresu we własnym domu zapewnia stały dostęp do wyśmienicie przyrządzonej kawy – jest to więc inwestycja godna przemyślenia.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. W asortymencie znajdują się trwałe, produktywne i proste w obsłudze ekspresy profesjonalne. Z ich pomocą zaserwowanie idealnie zrobionej kawy nie będzie stanowić żadnego problemu. To samo dotyczy sposobu spieniania mleka. Udostępniane w sklepie serwiskawowy.pl modele mogą skorzystać z systemu Cappuccinatore, który zasysa mleko z kartonu poprzez plastikowy wężyk, aby podgrzać je i spienić. W takiej formie ląduje w filiżance. Oprócz tego ekspresy profesjonalne wykorzystują mleko w proszku lub system Panarello. Większość modeli umożliwia użycie kawy mielonej.

Ekspresy profesjonalne - zalety

Ekspresy wyróżniają się atrakcyjnym designem, dzięki czemu nie trzeba chować ich na zapleczu. Występują w różnych kolorach, m.in. klasycznym czarnym, srebrnym lub antracytowym. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było całkowicie bezproblemowe. Posiadamy m.in. modele do serwowania kawy przy pomocy jednego tylko przycisku. Z drugiej strony proponujemy też zakup wielofunkcyjnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, które są w stanie przygotowywać więcej niż jedną kawę jednocześnie.

Wyłącznie zaufane marki sprzętu

Asortyment składa się z ekspresów profesjonalnych uznanych producentów. Należą do nich: Gaggia, Necta oraz Saeco. Wymienione nazwy są synonimem wysokiej jakości wśród sprzętu służącego do przygotowywania kawy. Wyróżniają się solidną produkcją oraz przystępnymi (w porównaniu do jakości) cenami. Producenci stosują najlepsze materiały, z których wytwarzane są ekspresy profesjonalne, przez co są one przygotowane do wieloletniej eksploatacji.

Ekspresy profesjonalne w leasingu lub dzierżawie

Polecamy skorzystanie z oferty leasingowej oraz z wydzierżawienia ekspresów. To ekonomiczny sposób na wyposażenie lokalu w nowoczesny ekspres profesjonalny. Więcej informacji na ten temat udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie ekspresów profesjonalnych. Jeśli mają Państwo pytania na temat asortymentu, prosimy o telefon lub wiadomość mailową. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości.

Automatyczne ekspresy...

Profesjonalne ekspresy automatyczne

Aromatyczny zapach i subtelny smak to unikalne walory kawy. Trudno...

Profesjonalne ekspresy...

Nowoczesne ekspresy kolbowe

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne ekspresy kolbowe, przeznaczone do...

Ilość produktów: 71

Pokazano 1-12 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Saeco Royal OTC ekspres do...

Kawy mleczne pod jednym przyciskiem

Cena podstawowa 3 320,00 zł -737,00 zł Cena 2 583,00 zł
Najniższa cena: 2 119,00 zł +464,00 zł

Saeco Magic M1 ekspres do kawy

Nowoczesny ekspres do kaw mlecznych

Cena podstawowa 7 199,00 zł -1 679,00 zł Cena 5 520,00 zł
Najniższa cena: 5 750,00 zł -230,00 zł

Saeco Magic M2 ekspres do kawy

Nowoczesny ekspres z dużymi pojemnikami

Cena podstawowa 7 669,00 zł -1 670,00 zł Cena 5 999,00 zł
Najniższa cena: 7 669,00 zł -1 670,00 zł