Profesjonalne ekspresy do kawy

Ilość produktów: 25

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Saeco Lirika Plus ekspres...

Kompaktowy i wygodny w użytkowaniu

Cena podstawowa 1 369,00 zł -59,00 zł Cena 1 310,00 zł

Saeco Aulika Top HSC...

Cappuccino i latte jeszcze nie było tak proste i szybkie

Cena podstawowa 3 999,00 zł -50,00 zł Cena 3 949,00 zł

Wydajne i wielofunkcyjne ekspresy profesjonalne

Ekspresy do kawy to bardzo ważny element wyposażenia nie tylko kawiarni, ale również restauracji, barów, hoteli i wielu innych punktów z ofertą gastronomiczną. Coraz częściej znajdują też swoje miejsce w mieszkaniach zagorzałych kawoszy. Posiadanie profesjonalnego ekspresu we własnym domu zapewnia stały dostęp do wyśmienicie przyrządzonej kawy – jest to więc inwestycja godna przemyślenia.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. W asortymencie znajdują się trwałe, produktywne i proste w obsłudze ekspresy profesjonalne. Z ich pomocą zaserwowanie idealnie zrobionej kawy nie będzie stanowić żadnego problemu. To samo dotyczy sposobu spieniania mleka. Udostępniane w sklepie serwiskawowy.pl modele mogą skorzystać z systemu Cappuccinatore, który zasysa mleko z kartonu poprzez plastikowy wężyk, aby podgrzać je i spienić. W takiej formie ląduje w filiżance. Oprócz tego ekspresy profesjonalne wykorzystują mleko w proszku lub system Panarello. Większość modeli umożliwia użycie kawy mielonej.

Ekspresy wyróżniają się atrakcyjnym designem, dzięki czemu nie trzeba chować ich na zapleczu. Występują w różnych kolorach, m.in. klasycznym czarnym, srebrnym lub antracytowym. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było całkowicie bezproblemowe. Posiadamy m.in. modele do serwowania kawy przy pomocy jednego tylko przycisku. Z drugiej strony proponujemy też zakup wielofunkcyjnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, które są w stanie przygotowywać więcej niż jedną kawę jednocześnie.

Wyłącznie zaufane marki sprzętu

Asortyment składa się z ekspresów profesjonalnych uznanych producentów. Należą do nich: Gaggia, Necta oraz Saeco. Wymienione nazwy są synonimem wysokiej jakości wśród sprzętu służącego do przygotowywania kawy. Wyróżniają się solidną produkcją oraz przystępnymi (w porównaniu do jakości) cenami. Producenci stosują najlepsze materiały do wytworzenia profesjonalnych ekspresów, przez co są one przygotowane do wieloletniej eksploatacji.

Ekspresy profesjonalne w leasingu lub dzierżawie

Polecamy skorzystanie z oferty leasingowej oraz z wydzierżawienia ekspresów. To ekonomiczny sposób na wyposażenie lokalu w nowoczesny ekspres profesjonalny. Więcej informacji na ten temat udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie ekspresów profesjonalnych. Jeśli mają Państwo pytania na temat asortymentu, prosimy o telefon lub wiadomość mailową. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości.

Automatyczne ekspresy...

Profesjonalne ekspresy automatyczne

Aromatyczny zapach i subtelny smak to unikalne walory kawy. Trudno...

Profesjonalne ekspresy...

Nowoczesne ekspresy kolbowe

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne ekspresy kolbowe, przeznaczone do...