Dzierżawa ekspresów, serwis ekspresów do kawy, wynajem ekspresów

Jesteśmy firmą handlowo-usługową, której domeną jest sprzedaż, serwis i montaż urządzeń do kawy. Obsługujemy firmy, biura, cateringi, restauracje oraz inne instytucje. W naszych działaniach jesteśmy profesjonalistami na każdym poziomie i przeprowadzanie z nami transakcji zarówno osobiście, jak i wysyłkowo sprawi Państwu przyjemność, a towar dostarczy pełnej satysfakcji.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy
elastyczni
Wieloletnie
doświadczenie
Uznanie
klientów
Szeroka
gama

Kupując u nas towary masz pewność ich oryginalności i gwarancji najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanymi partnerami handlowymi czołowych producentów ekspresów. Towary kupione u nas staramy sie wysyłać niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty, lub po otrzymaniu informacji od was o wysyłce pobraniowej. Każdą przesyłkę wysyłamy kurierem dobrze zabezpieczoną.

Drugim profilem naszej działalności jest profesjonalny serwis urządzeń do kawy. Posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowaną grupę techników potrafiących uporać się z najróżniejszymi usterkami tego sprzętu. Dla takich marek jak Saeco, Gaggia, Philips oraz Necta prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Specjaliści techniczni z naszej firmy są do Państwa dyspozycji na infolinii serwisowej tel. 506 206 206.

Pozdrawiamy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług zespół Serwiskawowy.pl