Gaggia Accademia ekspres do kawy

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
549,00 zł
  Gwarancja
+ 2 lata
719,00 zł
  Gwarancja
+ 3 lata
899,00 zł
5 299,00 zł (Brutto)

Najniższa cena produktu 5 299,00 zł z dnia 16.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

RI9702/01

Kategoria: Automatyczne ekspresy do domu

Opis:

Gaggia Accademia to ekskluzywny model urządzenia do kawy dla pasjonatów połączenia elegancji, zaawansowanej techniki z niebywałą funkcjonalnością. Zaprojektowana i wykonana w całości we Włoszech jest gwarancją najwyższej jakości i wyrazem niekończącej się pasji do sztuki parzenia espresso.

  • Obudowa ze stali nierdzewnej - elegancki i nowoczesny design Gaggia Accademia, wzbogacony panelem przednim ze stali nierdzewnej, sprawia, że ​​jest idealny do każdej kuchni. Solidna lakierowana stalowa karoseria zapewnia długą żywotność maszyny.
  • Kolorowy panel - uważa się, że interfejs i intuicyjny kolorowy wyświetlacz zapewniają wyjątkowe i ulepszone wrażenia. Dzięki menu napojów możesz zarządzać i dostosowywać 8 dostępnych napojów według własnego uznania. W zależności od wybranego napoju można wybrać aromat, temperaturę kawy, długość kawy lub długość i ilość mleka oraz poziom zaparzania wstępnego. 
  • Funkcja One Touch Cappuccino - zintegrowana karafka na mleko dwukrotnie spienia mleko, aby usunąć wszystkie pęcherzyki i zanieczyszczenia. Rezultatem jest idealna pianka, zawsze w odpowiedniej temperaturze, aby przygotować doskonałe cappuccino i inne napoje na bazie mleka. Co więcej, automatyczne czyszczenie dokładnie czyści obieg mleka bez konieczności opróżniania dzbanka. Regulowana pianka mleczna - dla każdego napoju na bazie mleka możesz wybrać i zapamiętać poziom spieniania spośród 4 opcji, od gorącego mleka po jednolitą i aksamitną piankę.
  • Automatyczne czyszczenie dzbanka - przycisk czyszczenia obwodu mleka ta opcja umożliwia rozpoczęcie szybkiego czyszczenia obiegu mleka w dowolnym momencie, przed lub po parzeniu napoju, oprócz wcześniej ustawionego.
  • Optiaroma - ta funkcja daje Ci wyjątkową możliwość spersonalizowania intensywności i smaku espresso. Stwórz indywidualny rezultat, wybierając ilość mielonej kawy na filiżankę spośród 3 dostępnych opcji.
  • Ceramiczne żarna młynka - odporne w 100% ceramiczne młynki wydobywają najczystszą esencję z ziaren kawy, zapobiegając przegrzaniu i spaleniu. Ten materiał gwarantuje długotrwałe działanie, ciszę i najlepszy efekt w filiżance. Wybierz jedną z 8 opcji, aby dostosować swoje espresso, od najdrobniejszego mielenia, aby uzyskać mocny smak, po najgrubszy, aby uzyskać lżejszą kawę.
  • Regulowane pokrętło wylewki - odkryj szeroką gamę smaków za naciśnięciem jednego pokrętła wylewki kawy: obróć w prawo, aby uzyskać luksusową grubą warstwę pianki i pełne espresso, lub w lewo, aby uzyskać gładki i lżejszy smak.
  • Funkcja kawy mielonej -oprócz opcji kawy ziarnistej, jest to łatwe rozwiązanie do parzenia różnych mieszanek kawy mielonej, w tym bezkofeinowej.
  • Aktywny podgrzewacz na filiżanki - energooszczędny podgrzewacz na filiżanki ze stali nierdzewnej jest idealny do wstępnego podgrzania filiżanek do kawy dla miłośników gorącego i pysznego napoju.
  • Dwa bojlery skracają czas oczekiwania między zaparzeniem espresso a wydaniem pary w celu spienienia mleka.

Gaggia Accademia to gwarancja najwyższej jakości i wyraz niekończącej się pasji do sztuki parzenia espresso.

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Regulacja grubości mielenia
Tak
Regulacja ilości kawy na jedo parzenie
Tak
Jedoczesne parzenie dwóch filiżanek
Tak
Pojemność zbiornika na wodę
1,6 l
Pojemność pojemnika odpadów
15 porcji
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą
350 g
Programowanie ilości kawy
Tak
Regulowana wylewka kawy
Tak
Ilość napojów programowalnych
8
Możliwość używania kawy mielonej
Tak
Podgrzewana taca na filiżanki
Tak
Parzenie wstępne
Tak
Dysza gorącej wody
Tak
Sposób spieniania mleka
Dzbanek na mleko zintegrowany z ekspresem
Wyjmowany blok zaparzający
Tak
Automatyczne odkamienianie
Tak
Elektroniczny panel sterowania
Tak w języku polskim
Żarna młynka
Ceramiczne
Ciśnienie pompy
15 bar
Kolor
Srebrny
Możliwość podłączenia do źródła wody
Nie
Moc
1500 W

Zobacz także: