Gaggia Anima Class ekspres do kawy

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
249,00 zł
  Gwarancja
+ 2 lata
329,00 zł
  Gwarancja
+ 3 lata
429,00 zł
2 479,00 zł (Brutto)

Najniższa cena produktu 2 479,00 zł z dnia 16.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

RI8759/01

Kategoria: Automatyczne ekspresy do domu

Opis:

Gaggia Anima Prestige to w pełni automatyczny ekspres z funkcją one touch cappuccino. Zainspirowany włoskim designem i kunsztem front Anima Prestige ze stali nierdzewnej pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchni.

Anima Prestige zapewnia doskonały wynik w filiżance w ciągu kilku sekund i nigdy nie zawodzi. Ciesz się 5 napojami na bazie kawy i mleka (w tym 4 za jednym dotknięciem), od tradycyjnego espresso po spienione cappuccino, i dostosuj ich długość i moc. urządzenie parzy również gorącą wodę, aby przygotować ulubiony napar lub herbatę.

Funkcja „Memo” - dostosuj i zapamiętaj długość dostępnych napojów, po prostu przytrzymując wybrany przycisk przez kilka sekund.

Dzięki w pełni zintegrowanej dwukomorowej karafce na mleko można jednym dotknięciem przygotować najbardziej pieniące się cappuccino. Automatyczny cykl czyszczenia i możliwość przechowywania go w lodówce sprawiają, że jest higieniczny i wydajny.

„Optiaroma” ta funkcja daje Ci wyjątkową możliwość spersonalizowania intensywności i smaku espresso, tworząc indywidualny rezultat, wybierając ilość mielonej kawy na filiżankę spośród 5 dostępnych.

Wyjątkowy smak i aromat każdego espresso dzięki funkcji wstępnego parzenia, która oznacza kilkusekundową przerwę między pierwszym natryskiem gorącej wody a właściwym zaparzeniem.

Szybkie czyszczenie obiegu mleka – bezpośrednio po przygotowaniu napoju na bazie mleka, ten specjalny system pozwala dokładnie wyczyścić obieg mleka w kilka sekund po każdym użyciu, zapewniając doskonałą higienę.

Obwód kawy jest automatycznie czyszczony po włączeniu lub wyłączeniu ekspresu, zapewniając doskonały aromat przy każdym użyciu. Urządzenie powiadamia użytkownika o konieczności odkamieniania i prowadzi użytkownika krok po kroku przez komunikaty na wyświetlaczu.

Ilość:

Regulacja grubości mielenia
Tak
Regulacja ilości kawy na jedo parzenie
Tak
Jedoczesne parzenie dwóch filiżanek
Tak
Pojemność zbiornika na wodę
1,8 l
Pojemność pojemnika odpadów
15 porcji
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą
250 g
Programowanie ilości kawy
Tak
Regulowana wylewka kawy
Tak
Ilość napojów programowalnych
6
Możliwość używania kawy mielonej
Tak
Podgrzewana taca na filiżanki
Nie
Parzenie wstępne
Tak
Dysza gorącej wody
Tak
Sposób spieniania mleka
Dzbanek na mleko zintegrowany z ekspresem
Wyjmowany blok zaparzający
Tak
Automatyczne odkamienianie
Tak
Żarna młynka
Ceramiczne
Ciśnienie pompy
15 bar
Kolor
Antracytowy
Moc
1850 W

Zobacz także: