Jura Claris Blue zestaw x3 filtr do wody

189,99 zł (Brutto)

Najniższa cena produktu 189,99 zł z dnia 16.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

71312

Kategoria: Konserwacja ekspresu

Opis:

CLARIS Blue działa zgodnie z profesjonalną zasadą przepływu do góry i zawsze filtruje dokładnie taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia. Dzięki innowacyjnej formule wkłady filtra można stosować na całym świecie do każdej wody bieżącej. Odpowiednio dostosowany granulat zapewnia skuteczne jak nigdy dotąd odfiltrowanie wapnia do optymalnej ilości (również w przypadku niewielkiej twardości wody) oraz redukcję wszystkich substancji szkodliwych. Jednak minerały i związki fluoru, działające jako ważne nośniki smaku, pozostają w pełni zachowane. Dzięki zawsze optymalnej stabilizacji zawartości wapnia i skutecznej filtracji substancji szkodliwych uzyskuje się rezultat w postaci optymalnej jakości wody, gwarantującej doskonały aromat kawy.

Prawidłowe stosowanie wkładu filtra CLARIS sprawia, że odkamienianie staje się zbędne. CLARIS zapewnia wyższy komfort i oszczędza cenny czas. Czyste przewody, elementy grzewcze i pompa bez złogów kamienia znacząco przedłużają czas eksploatacji automatycznego ekspresu do kawy, który na długo zachowuje swoją wartość.

* CLARIS Blue można stosować we wszystkich automatycznych ekspresach do kawy JURA wyposażonych w zbiornik na wodę i uchwyt filtra w kolorze niebieskim.

CLARIS dostarcza idealną wodę do doskonałych specjałów kawowych. Wydajność wkładu filtra zależy od stopnia twardości wody.

  • przy 1-5° dH: do 65 l
  • przy 6-10° dH: do 60 l
  • przy 11-15° dH: do 55 l
  • przy 16-20° dH: do 50 l
  • przy 21-25° dH: do 45 l
  • przy 26-30° dH: do 40 l
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dedykowany do
wszystkich automatycznych ekspresach do kawy JURA wyposażonych w zbiornik na wodę i uchwyt filtra w kolorze niebieskim
Ilość
3 sztuki

Zobacz także: