Jura - lista produktów

Jura - Szwajcarskie ekspresy do kawy klasy premium

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego.

Innowacyjność, precyzja, jakość, niezawodność, zrównoważony rozwój i serwis są wpisane w tradycję działalności tej firmy co sprawia że to niekwestionowany lider wśród ekspresów segmentu premium.  

Już od połowy lat 80-tych firma Jura jest liderem branży automatycznych ekspresów do kawy oraz wyznacza trendy i nowe standardy.

Ekspresy automatyczne firmy JURA są utożsamiane z najlepszą jakością parzonej kawy, maksymalną prostotą obsługi i doskonałym wzornictwem. Charakteryzują się trwałością i długowiecznością. Również po wielu latach stosowania mogą być nadal serwisowane.

Najlepsza kawa espresso, dzięki rewolucyjnemu procesowi impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®). Optymalizuje czas ekstrakcji, ponieważ podczas przyrządzania kawy ristretto i espresso gorąca woda jest przetłaczana przez mieloną kawę impulsowo, w krótkich odstępach czasu, co gwarantuje maksymalny aromat również w przypadku szybko przygotowywanych specjałów. 

Innowacyjna technologia dysz umożliwia przyrządzanie zwartej i delikatnej pianki mlecznej o oszałamiającej jakości. Dzięki systemowi regulacji temperatury mleka i pianki mlecznej, który jest nowością w skali światowej, powstają wyrafinowane i modne specjały na najwyższym poziomie. Jakością dorównują kawie serwowanej w najlepszych kawiarniach – i to za naciśnięciem przycisku.

Nagrodzone wzornictwo wielokrotnie wyróżniane międzynarodowymi nagrodami. Dzięki temu od dawna cieszą się statusem przedmiotów dekoracyjnych do wyposażenia wnętrz. 

Intuicyjna obsługa sprawiają, że kawowe marzenia spełniają się. Za naciśnięciem przycisku – lub za dotknięciem wyświetlacza smartfona. Przemyślane systemy obsługi, różnorodne możliwości programowania, technologia RFID i aplikacje na telefony komórkowe sprawiają, że obsługa jest całkowicie intuicyjna i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb smakoszy kawy.

Ilość produktów: 42

Pokazano 1-12 z 42 pozycji