Coffee Format BLOOM

5 099,00 zł (Brutto)

Najniższa cena produktu 5 099,00 zł z dnia 24.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
bloom

Kategoria: Automatyczne ekspresy profesjonalne

Opis:

Nowy format Bloom to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w małym biurze, ale również w domu. Posiada 4 litrowy zbiornik na wodę .

Kompaktowy format BLOOM to zaskakujący pod wieloma względami ekspres automatyczny. Urządzenie wykonano z komponentów najwyższej jakości. Szkło i stal nierdzewna oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, wpływają również na wytrzymałość i niezawodność. Kolejnym atutem jest 7-calowy wyświetlacz, który umożliwia serwowanie najlepszych specjałów kawowych poprzez jedno dotknięcie ekranu. Ekspres pozwala wybrać interface menu w formie 3D oraz klasycznego kafelkowego widoku.

Dodawany do zestawu profesjonalny pojemnik na mleko (600 ml) oprócz wysokiej elegancji, stanowi również bardzo praktyczne akcesorium. Szklane wykończenie nadaje formatowi BLOOM taktu, ale również jakości, która nieczęsto występuje w ekspresach tej klasy. Szczelne zamknięcie zbiornika na ziarna utrzymuje aromat kawy, który uwalnia się dopiero podczas jej serwowania. Piana mleczna podawana przez format BLOOM to wielkie zaskoczenie dla niejednego miłośnika kawy z pianką.

Oprócz zmiany wyglądu intuicyjnego menu BLOOM oferuje o wiele więcej po to, aby dopasować swoje działanie do potrzeb każdego użytkownika. Personalizacja receptur pozwala przygotować swoją własną, ulubioną kawę i przypisać ją do własnego profilu. Możliwość stworzenia do 7 kont użytkownika daje pewność, że specjał kawowy na bazie własnej receptury, będzie zawsze dostępny za jednym dotknięciem ekranu. BLOOM daje również możliwość dostosowywania szerokiego zakresu parametrów, które mają kluczowy wpływ na smak kawy. Picie napoju z własnej filiżanki lub kubka to również nie problem dla formatu BLOOM. Regulowana wylewka 8 - 16 cm pozwala pozostać przy swojej ulubionej formie podawania kawy. 

Gwarancja
Dostawa
Montaż

Przed zakupem skontaktuj się z nami w celu umówienia szczegółów montażu

Ilość:

Regulacja grubości mielenia
Tak
Regulacja ilości kawy na jedo parzenie
Tak
Jedoczesne parzenie dwóch filiżanek
Tak
Pojemność zbiornika na wodę
4 l
Pojemność pojemnika odpadów
15 porcji
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą
280 g
Programowanie ilości kawy
Tak
Regulowana wylewka kawy
Tak
Ilość napojów programowalnych
20
Sposób spieniania mleka
Automatyczne, kawy mleczne pod jednym przyciskiem
Elektroniczny panel sterowania
tak dotykowy
Wydajność
do 40 kaw dziennie
Żarna młynka
Ceramiczne
Kolor
Czarny
Moc
1450 W
Waga
14 kg
Kawy mleczne pod jednym przyciskiem (OTC)
Tak
Szerokość
26.00 cm
Wysokość
42.00 cm
Głębokość
46.00 cm

Zobacz także: