Gaggia Babila ekspres do kawy

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
399,00 zł
  Gwarancja
+ 2 lata
529,00 zł
  Gwarancja
+ 3 lata
659,00 zł
4 290,00 zł (Brutto)
Dostawa w ciągu 4-5 dni
RI9700/60

Kategoria: Automatyczne ekspresy do domu

Opis:

Gaggia Babila to najwyższej klasy ekspres automatyczny do użytku domowego. Idealne połączenie włoskiego desingu i niepowtarzalnego smaku kawy. Ekspres posiada szereg funkcji pozwalających w pełni cieszyć się z jego obecności w domu, a piękna sylwetka wykończona elementami ze stali nierdzewnej sprawiają, że jest ozdobą każdej kuchni. Dzięki wykorzystaniu funkcji One Touch możemy z kolei cieszyć się idealnie przygotowanym Latte Machiatto lub Cappuccino za każdym razem. Ekspres dodatkowo wyposażony jest w przepiękną karafkę na mleko, którą po użyciu możemy schować do lodówki, a ceramiczny młynek z 8 stopniową regulacją pozwalają idealnie dopasować stopień zmielenia kawy do naszych potrzeb.

  • Obudowa ze stali nierdzewnej - elegancki i nowoczesny design ekspresu, wzbogacony panelem przednim ze stali nierdzewnej, sprawia, że ​​jest idealny do każdej kuchni. Solidna lakierowana stalowa karoseria zapewnia długą żywotność maszyny.
  • Kolorowy panel - intuicyjny kolorowy wyświetlacz zapewniają wyjątkowe i ulepszone wrażenia. Dzięki menu napojów możesz zarządzać i dostosowywać 11 dostępnych napojów według własnego uznania. W zależności od wybranego napoju można wybrać aromat, temperaturę kawy, długość kawy lub długość i ilość mleka oraz poziom zaparzania wstępnego. 
  • Funkcja One Touch Cappuccino - zintegrowana karafka na mleko dwukrotnie spienia mleko, aby usunąć wszystkie pęcherzyki i zanieczyszczenia. Rezultatem jest idealna pianka, zawsze w odpowiedniej temperaturze, aby przygotować doskonałe cappuccino i inne napoje na bazie mleka. Co więcej, automatyczne czyszczenie dokładnie czyści obieg mleka bez konieczności opróżniania dzbanka. Regulowana pianka mleczna - dla każdego napoju na bazie mleka możesz wybrać i zapamiętać poziom spieniania spośród 4 opcji, od gorącego mleka po jednolitą i aksamitną piankę.
  • Automatyczne czyszczenie dzbanka - przycisk czyszczenia obwodu mleka ta opcja umożliwia rozpoczęcie szybkiego czyszczenia obiegu mleka w dowolnym momencie, przed lub po parzeniu napoju, oprócz wcześniej ustawionego.
  • Optiaroma - ta funkcja daje Ci wyjątkową możliwość spersonalizowania intensywności i smaku espresso. Stwórz indywidualny rezultat, wybierając ilość mielonej kawy na filiżankę spośród 3 dostępnych opcji.
  • Ceramiczne żarna młynka - odporne w 100% ceramiczne młynki wydobywają najczystszą esencję z ziaren kawy, zapobiegając przegrzaniu i spaleniu. Ten materiał gwarantuje długotrwałe działanie, ciszę i najlepszy efekt w filiżance. Wybierz jedną z 8 opcji, aby dostosować swoje espresso, od najdrobniejszego mielenia, aby uzyskać mocny smak, po najgrubszy, aby uzyskać lżejszą kawę.
  • Regulowane pokrętło wylewki - odkryj szeroką gamę smaków za naciśnięciem jednego pokrętła wylewki kawy: obróć w prawo, aby uzyskać luksusową grubą warstwę pianki i pełne espresso, lub w lewo, aby uzyskać gładki i lżejszy smak.
  • Funkcja kawy mielonej -oprócz opcji kawy ziarnistej, jest to łatwe rozwiązanie do parzenia różnych mieszanek kawy mielonej, w tym bezkofeinowej.
  • Dwa bojlery skracają czas oczekiwania między zaparzeniem espresso a wydaniem pary w celu spienienia mleka.

Ilość:

Regulacja grubości mielenia
Tak
Regulacja ilości kawy na jedo parzenie
Tak
Jedoczesne parzenie dwóch filiżanek
Tak
Pojemność zbiornika na wodę
1,5 l
Pojemność pojemnika odpadów
11 porcji
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą
300 g
Programowanie ilości kawy
Tak
Regulowana wylewka kawy
Tak
Ilość napojów programowalnych
11
Możliwość używania kawy mielonej
Tak
Podgrzewana taca na filiżanki
Nie
Parzenie wstępne
Tak
Dysza gorącej wody
Tak
Sposób spieniania mleka
Dzbanek na mleko zintegrowany z ekspresem
Wyjmowany blok zaparzający
Tak
Automatyczne odkamienianie
Tak
Elektroniczny panel sterowania
Tak w języku polskim
Żarna młynka
Ceramiczne
Ciśnienie pompy
15 bar
Kolor
Srebrny
Możliwość podłączenia do źródła wody
Nie
Moc
1400 W
Szerokość
24.50 cm
Wysokość
36.00 cm
Głębokość
42.00 cm

Zobacz także: