Wizytówką naszej firmy jest profesjonalny serwis.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek: Saeco, Gaggia, Philips oraz Necta.

Świadczymy usługi serwisowe na miejscu w siedzibie firmy oraz bezpośrednio u klienta na terenie Warszawy i okolic.

W przypadku braku możliwości naprawy na miejscu, dysponujemy zastępczym sprzętem, który wypożyczamy w ramach serwisu na życzenie klienta.

Prowadzimy pełen serwis urządzeń profesjonalnych i domowych.

Nasza działalność obejmuję również okresowe przeglądy bezpośrednio u klienta, na podstawie sporządzonej umowy, tak zwane „Pakiety serwisowe”, które dopasowujemy indywidualnie.

Jesteśmy elastyczni, skomponujemy ofertę mając na uwadze wszystkie twoje wymagania.

Jeśli masz pytania napisz do nas lub zadzwoń 506-206-206.

Poniżej znajdziecie opisy naszych realizacji serwisowych

22/04/2019

Remont generalny ekspresu kolbowego gaggia Deco. Remont i odkamienianie polega na całkowitym rozebraniu dosłownie na części pierwsze wszystkich elementów które miały styczność z wodą i odkamienianie ich w roztworze kwasu rozpuszczającego osad wapienny następnie dokładne płukanie czyszczenie mycie i składanie ponownie. Taki remont i odkamienianie przy założeniu że w restauracji wymienia się filtry raz na pół roku  powinno się robić co 36 miesięcy. Po odkamienianiu ekspres należy wygrzać i wyregulować wszystkie parametry ciśnienie na boilerze ciśnienie pompy poziom wody w boilerze i temperatury na grupach kawowych.

ekspres gaggia decoremont kolbowego

gaggia odkamienianiedeco remont

odwapnianie kolbówkiremont kolbówki

12/04/2019

Dziś w nowopowstającej cukierni w Piastowie mielismy okazję zamontować ekspres gaggia gd compact w kolorze purpury. Montaz polegał na podłączeniu ekspresu do wody poprzez stację filtrującą wcześniej konieczne było wywiercenie dziury na przewody doprowadzające wodę i odpływ. Cukiernia niebawem ruszy a w niej będzie można się napić włoskiej kawy Mokador. Tuż przed otwarciem przeprowadzimy jeszcze szkolenie baristyczne.

gaggia_compactbrita_purity

11/04/2019

Dla naszego klienta właściciela pensjonatu nad morzem przerobiliśmy ekspres saeco aulika top evo tak aby był on dostępny na monety i żetony. Aby każdy z klientów pensjonatu mógł skorzystać z ekspresu również po skończeniu czasu pracy recepcji.

aulika_na_monetysaeco_na_monety

14/03/2019

Montaż ekspresu profesjonalnego saeco aroma compact 2 grupy wraz z młynkiem u naszego klienta kawiarni w Wieliszewie. Montaż polegał na podłączeniu ekspresu do wody poprzez stację filtracyjną Brita  i skalibrowaniu młynka tak aby ekspres mógł zaparzać idealne espresso. Po montażu odbyło się szkolenie z prawidłowej eksploatacji jak też szkolenie baristyczne.

saeco_aromamlynek_saeco

kalibracja_mlynkamontaż_filtra

20/03/2018

Montaż ekspresów do kawy w restauracji Borodino. Montaż polegał na podłączeniu ekspresów do wody poprzez stację filtracyjną i skalibrowaniu mocy i wielkości porcji.

Po montażu odbyło się szkolenie z dbania o urządzenie. Film przygotowany poprzez portal cie-kawa

https://www.youtube.com/watch?v=NrPLHX2NF1E