Ekspresy do kawy JURA

Ekspresy automatyczne do kawy JURA to synonim wysokiej jakości i aromatycznej kawy - niekwestionowany lider wśród ekspresów segmentu premium. Szwajcarska firma Jura od 1931 roku zajmuje się produkcją innowacyjnych i ekskluzywnych ekspresów do kawy segmentu premium. Już od połowy lat 80-tych firma Jura jest liderem branży automatycznych ekspresów do kawy oraz wyznacza trendy i nowe standardy. 

Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz niepowtarzalna, wysoka jakość oferowanych urządzeń sprawiła, że ekspresy Jura cieszą się popularnością na całym świecie. 

Precyzja, wysoka jakość wykonania, niezawodność, zrównoważony rozwój oraz serwis to cechy wpisane w historie i zasadę działania firmy Jura. Wąska specjalność firmy Jura w postaci automatycznych ekspresów do kawy pozwala w 100% skupić się na produkcie - efektem jest renoma wśród specjalistów w branży na całym świecie. 

Szukając ekspresu do kawy segmentu premium świadomie wybierają Państwo w pełni automatyczny ekspres do kawy firmy JURA, ponieważ pozwala on korzystać z pełnej gamy świeżych ziaren kawy a picie kawy ziarnistej odpowiada Państwa preferencjom. Aby otrzymać filiżankę doskonałej, świeżej kawy, wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.

Dobrane do potrzeb napoje i optymalna konserwacja za naciśnięciem jednego przycisku gwarantują zaparzanie doskonałej kawy za każdym razem.

Aby zapewnić idealną jakość zaparzanej kawy za każdym razem, należy codziennie dbać o ekspres i przestrzegać kilku prostych zasad higieny odnoszących się do mleka, kawy i wody. Ekspresy Jura zostały wyposażone w zintegrowane programy konserwacyjne aby ułatwić ten proces. Do ich uruchomienia wystarczy jeden przycisk.

Firma JURA zawsze przywiązywała niezwykłą wagę do szanowania naszej planety wraz z jej cennymi zasobami. Dlatego też w pełni automatycznych ekspresach do kawy wprowadzono innowacyjne technologie i tryby energooszczędne, które pozwalają uniknąć nadmiernego poboru mocy oraz aktywnie oszczędzać energię. Jak dowiedziono w niezależnie przeprowadzanych testach, ekspresy JURA należą do grona najlepszych pod względem efektywności energetycznej*. Mogą Państwo czynnie wspierać środowisko naturalne i ograniczyć koszty energii.

Ilość produktów: 13

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Jura E8 ekspres do kawy

Bestseller najwyższej klasy z funkcją one touch cappuccino

Cena 4 999,00 zł
Jura ENA 8 ekspres do kawy

Jura ENA 8 ekspres do kawy

Mały i prosty w obsłudze ekspres domowy

Cena podstawowa 4 299,00 zł -300,00 zł Cena 3 999,00 zł